Pola oznaczone * są wymagane.

 Witam Państwa w domu na wyspie „Zatylówka”!

„Zatylówka” – dom na wyspie, to doskonałe miejsce na wypoczynek w ciągu całego roku, a w szczególności dla wędkarzy, grzybiarzy, jak i miłośników pieszych lub rowerowych wycieczek. 

Jest to  najlepsze miejsce na odpoczynek z dala od miasta, zgiełku i ludzi.
Oczy cieszy niesamowita zieleń i woda, uszy cisza, śpiew ptaków  i żab. 
Pragnienie zaspokajamy najczystszą wodą ze źródła , które bije od ponad 150 lat obok domu. 
Na miejscu specjalny dzban do noszenia wody ze źrodła. 
Każdy gość Zatylówki pije wodę ze źródła obowiązkowo, dla zdrowia i urody.

Dom na wyspie „Zatylówka” – położony jest na działce o powierzchni ok. 10 000 m2, która otoczona jest wodą. Wjazd do domu tylko przez mostek. Dom otocza rozlewisko , rzeka, lasy i źródło.  Siedząc na tarasie mamy widok na piękne rozlewisko, na którym szczególnie rano pływają dzikie kaczki, czasami  łabędzie. Na terenie Zatylówki  przy małym stawie, mieszka chroniony gatunek białego dzięcioła. W domu znajduje się działający piec kaflowy, na którym można ugotować wiejskie smakołyki. W domu znajduje się kominek, który ogrzewa cały dom  oraz wodę. W lecie ciepłą wodę ogrzewają znajdujące się na dachu solary. Drewno do kominka i pieca znajduje się w ganku i drewutni.  Wieczorem można rozpalić ognisko  nad rzeką  lub grila.                                                 Na wsi u gospodarzy można kupić jajka, mleko, ser i warzywa.                                                                                                                  
Obok  znajdują hodowlane stawy, na których można spróbować szczęścia w łowieniu lub po prostu kupić świeżą rybkę. Okolice to idealne trasy na wycieczki piesze,  a przede wszystkim rowerowe  i motocyklowe. Najbliższe trasy to kierunek Szalenik, Żyłka, Bełżec  lub Łaszczówka ( dłuższa trasa). 

Oferta całoroczna.
Zapraszamy Państwa do wolno stojącego domu dla Gości w którym znajduje pokój – sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz duży salon, w którym stoją dwie duże rozkładane kanapy na których może spać 4 osoby. W kuchni do dyspozycji jest lodówka, czajnik, toster, kuchnia elektryczna i działający piec kaflowy. W salonie do dyspozycji   jest TV, i odtwarzacz CD, radio, w którym również przy dużym stole można np. pograć w karty, szachy lub inne gry planszowe.  Z salonu wychodzi się na duży taras, gdzie można patrząc na dzikie kaczki wypić kawę lub zjeść każdy posiłek lub zagrać w karty. 
Ceny  liczone są od całego domu i  wahają się w granicach  od 120 zł za dobę za cały obiekt, wszystko zależy od terminu oraz długości pobytu.

Zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi, młodzież, osoby starsze, grupy, osoby zainteresowane wynajęciem  domu na wakacje, weekend, pobyt służbowy. 
Zwierzęta mile widziane.
Jest to  idealna baza wypadowa do Lwowa, z „Zatylówki” to tylko ok. 70 km.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu na wyspie.

Strona główna